You are currently viewing Międzynarodowa konferencja „X Ukraińsko-Polskie Dialogi Naukowe” – nabór zgłoszeń do 7 kwietnia!
UKW / Fot. B. Witkowski / UMB

Międzynarodowa konferencja „X Ukraińsko-Polskie Dialogi Naukowe” – nabór zgłoszeń do 7 kwietnia!

Do 7 kwietnia 2024 roku trwać będzie przedłużony nabór zgłoszeń na X edycję konferencji „Ukraińsko-Polskie Dialogi Naukowe”, współorganizowaną przez Chmielnicki Uniwersytet Narodowy oraz Uniwersytet Kazimierza Wielkiego.

Jest to niepowtarzalna szansa dla naukowców i badaczy z Polski oraz Ukrainy, aby wziąć jeszcze udział w renomowanej platformie wymiany naukowej i międzykulturowej.

Konferencja stanowi doskonałą okazję, by wzbogacić swoje doświadczenie naukowe, prezentując prace w międzynarodowym gronie specjalistów z różnorodnych dziedzin. Zapraszamy do wyboru obszaru tematycznego, który odpowiada Państwa zainteresowaniom badawczym i specjalności, wśród szerokiej gamy opcji, włączając w to nauki techniczne, inżynieryjne, przyrodnicze, a nawet humanistyczno-społeczne. Szczególnie zachęcamy do prezentowania badań i projektów, które podkreślają znaczenie polsko-ukraińskiej współpracy międzykulturowej oraz wymiany wiedzy i doświadczeń. Wzbogacenie dyskusji o Państwa unikalne perspektywy i wnioski naukowe przyczyni się do głębszego zrozumienia i rozwoju międzynarodowej współpracy naukowej.

Zachęcamy do odwiedzenia strony konferencyjnej dialogi2024.ukw.edu.pl i dokonywania zgłoszeń przez formularz rejestracyjny. Projekt pt. „X Ukraińsko-Polskie Dialogi Naukowe” został dofinansowany w ramach programu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego pod nazwą „Doskonała Nauka II” w ramach modułu „Wsparcie konferencji naukowych”.